Kdo by dal snámi ve 20:20 ligu 6vs6 klub EASHL
tym PRCO-54
  (23.10.2019, 15:16)
Borci pisem vam na PS a ziadna odpoved... nepochopim
  (21.10.2019, 19:44)
PRCO HC ERAST nastoupí do ostrých utkání až v pozdější fázi příštího měsíce. Děkujeme za pochopení.
6v6 DNES od 19:30 by ktosi dal ?

Novinky - Téměř třetina extraligy je za námi! Pojďme se podívat jak vypadá v čislech

Za necelý měsíc je odehrána skoro třetina ze všech zápasů základní části Tipsport extraligy. Za 25 dní jsme mohli být svědky 243 zápasů. A jak si vedou jednotlivé týmy?

Na prvním místě se nachází tým Karlových Varů, kteří získali 47 bodů z 29 zápasů. Jejich trenér je velice aktivní, jelikož Energie má odehráno nejvíc zápasů z ligy. Na záda mu dýchá Petrsmidak s týmem s Kladnem. Ti mají rovněž 47 bodů, ale o 10 zápasů méně. Na bronzovém místě se nachází GodZeep s Mladou Boleslaví, která má na kontě také 47 bodů z 26 zápasů. Bramborová příčka patří Dannymu s brněnskou Kometou. Ta má odehráno 27 zápasů a na kontě má 38 bodů. Na postupových příčkách do PO se dále nachází Mountfield vedený Bakym s 37 body a oceláři z Třince koučované Bagridem s 29 body na 6 pozici.

A teď týmy, které jsou na pozicích pro boje o play-off. Nejlépe je na tom Zlín, ten je pod vedením Martina jen o skore na 7 příčce s 29 body ze 17 zápasů. O 5 bodů a o jeden zápas méně má Sparta s lodivodem Kareiovem. Na 9 pozici jsou tygři z Liberce s trenérem Finalpainem, kteří ztrácí pouze bod a dva zápasy na Pražany. Tuto skupinu uzavírá Olomouc se svým koučem Renairem, Mora si připsala 16 bodů z 13 zápasů.

Ve skupině o udržení je pouze jeden tým, který má víc než 10 bodů. Tím jsou Vítkovice vedené Mirisem. Konkrétně mají 13 bodů z 10 zápasů. Na dvanáctém místě je tým z Pardubic. Dynamo vyměnilo po 7 zápasech trenéra a hned v prvním zápase přinesl potřebné ovoce, když Pardubice porazili Kometu 2:1. Aktuálně mají z 9 zápasů 9 bodů. Na předposlední pozici je Plzeň, ta má pouze 4 body z 11 zápasů. Poslední pozice patří Litvínovu, ten z 21 zápasů vyhrál pouze jednou.

Kanadské bodování ovladá Jaromír Jágr s 30 body. Rovněž je také nejlepším střelcem ligy s 16 goly. Mezi nahravači je první Martin Kaut s 20 asistencemi rovněž z Kladna.