Kdo by dal snámi ve 20:20 ligu 6vs6 klub EASHL
tym PRCO-54
  (23.10.2019, 15:16)
Borci pisem vam na PS a ziadna odpoved... nepochopim
  (21.10.2019, 19:44)
PRCO HC ERAST nastoupí do ostrých utkání až v pozdější fázi příštího měsíce. Děkujeme za pochopení.
6v6 DNES od 19:30 by ktosi dal ?

Novinky - Druhé kolo boje o Stanley cup probíhá právě nyní!

První kolo již před pár dny došlo svého konce a pro dalších osm týmů tak skončila letošní sezona. Někteří si mohou vychutnat zaslouženou dovolenou, někteří své týmý ''drtí'' na ledové ploše, aby na nadcházejícím NHL Trophy Cupu udělali co nejlepší výsledek. Pro dalších osm mančaftů však sezona pokračuje a jejich sen o získání poháru Lorda Stanleyho je stále živ!

Na východě bojují Canadiens pod vedení Dannyho s Bostonskými Medvědy, kterým velí GM Petrsmidak. Bitva je to zatím poměrně vyrovnaná, Kanaďani dokázali gólem necelé dvě minuty do konce zvrátit první zápas ve svůj prospěch a urvat tak první vítězství. Rovněž druhý zápas byl tuhou bitvou, která sice nenabídla moc gólů, zato bojovnost a hlad po výhře by se dal v hale chytat do sáčku. Bruins vedli po druhé třetině 2:0, na čemž se podepsal hlavně David Pastrňák (1+1), ve třetí třetině Montreal doháněl, ovšem zvládl skórovat pouze jednou a ukazatel se tak zastavil na stavu 2:1. Třetí zápas vyšel Bostonským na jedničku a pohodově si došli pro vítězství 6:0, tato série však stále není u konce a my věříme, že se ještě bude na co těsit!

Druhý východní duel se odehrává mezi týmy New Jersey Devils a Pittsburgh Penguins. Svěřenci kouče renaria zatím působí být v lepší formě, ikdyž zápasy to jsou pokaždé velmi těsné. První zápas se nesl v opatrnějším duchu, hráči vyčkávali chyb protihráče a sami se snažili jich co nejmíň vytvořit. První gól padl až ve 21. minutě zápasu, a to na straně Tučňáků. Ve třetí třetině však zvládli Devils vyrovnat a zápas tak došel až do prodloužení, ze kterého měli větší radost právě Devils, Když jim Nikita Gusev hned v první minutě vystřelil první výhru. Druhý zápas byl podstatně divočejší, góly padaly jako hrušky ze stromu na obou stranách. Především ve třetí třetině, kdy se hráči kouče Tyroxsauruse dokázali vyhoupnout na vedení 4:3, ale Renario měl ještě pár es v rukávu a třemi góly po sobě Ďábli vítězí 6:4. Stav série prozatím 2:0.

A bojuje se také na západě, nejžhavější aspirant na titul, beris83 a jeho , potkal v druhém kole nováčka Kasparose, který ovšem není žádný kašpar a dává favoritovi pěkně zabrat! V prvních dvou zápasech dokázal zvítězit, v tom druhém mu dokonce naložil 7:1! V dalších dvou zápasech sice zkušený matador stihl vyrovnat, ale oba dva zápasy šly do prodloužení, přičemž to druhé trvalo celých 18 minut. Tyto události dělají z jejich série pravděpodobně tu nejzajímavější v aktuálním kole. Dočkáme se senzace v podobě pádu mistra, nebo si to beris pohlídá a potvrdí roli favorita?

Poslední série je rozehrána mezi Žraloky trenéra Pohyho a Olejáři, které veda paprikawow. Prozatím zvládly týmy odehrát pouze dva zápasy a jejich vyrovnané síly odpovídají výsledkům. ,,První zápas byla pěkná přestřelka, naštěstí to tam Evander Kane chvíli před koncem poslal a dal tak našemu týmu šanci v podobě prodloužení'', popisuje vyrovnání před koncem třetí třetiny trenér Pohy.V prodloužení však zaúřadoval talent McDavid a Edmonton tento zápas dokázal urvat. Druhý mač byl také velice vyrovnaný, Edmonton nastupoval do třetí třetiny s náskokem jedné branky, ovšem draví Žraloci nechtěli nic dát zadarmo, zabojovali a výhru 4:3 pečetila v poslední minutě gólem česká hvězda Tomáš Hertl. Stav série tedy prozatím 1:1

Tolik k situaci v NHL a nezapomeňte, již dnes je tady konec základní části TELH, se kterým přijde i Play Off české nejvyšší soutěže!